0 0
Mert a vásárlás bizalomra épül. A Vaterán az
értékelések alapján tudhatod, hogy kitől vásárolsz,
sőt még pénzvisszafizetési garanciát is vállalunk!
Kategóriák
Részletes keresés

Opel Astra F Calibra Vectra Omega BOSCH Generátor

Termékkód: 2400356906
Licitek: 0
Megfigyelők: 0
Látogatók: 14
FIX
ár
38 500 Ft
Vedd meg most egyszerűen, néhány kattintással, még regisztrálnod sem kell!
Áru mennyisége:
1 db
Az aukció kezdete:
2016.12.01. 17:27:14
Az aukció vége:
2016.12.22. 17:27:14 - Frissíts!
Állapot:
Új
Szállítási költség:
Van
Ha egyszerre minimum 99 000 Ft értékben vásárolsz ettől az eladótól, a szállítás ingyenes!
Szállítás és fizetés:
Más futárszolgálat előre utalással   Más futárszolgálat utánvéttel   Személyes átvétel
Garancia:
1 év
Számlaadás:
Van
Az áru helye:
Magyarország
Átvételi hely:
Budapest XXII. kerület
Opel Astra F Calibra Vectra Omega BOSCH Generátor - 38500 Ft
Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!
Eladó: alkatracer(2087) Kereskedői fiók
99.71%
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Értékelés eladóként: 99.7%
Értékelés vevőként: 100%
Regisztráció időpontja: 2008.10.20.
99.71%
Márka: Nissan
Állapot: új

Opel Astra F Calibra Vectra Omega gyári BOSCH Generátor

Gyári számok:

BOSCH 0 123 505 001
BOSCH 0 123 505 002
BOSCH 0 123 510 063
BOSCH 0 124 515 086
BOSCH 0 986 039 240
BOSCH 0 986 039 243
DELCO REMY QY 12 E3A 0039-797
DELCO REMY QY 13 F4
DELCO REMY QY 22 J3A
DELCO REMY QY 23 L3
DELCO REMY QY 29 H4
DELCO REMY QY 3 M3
DELCO REMY QY 30 K2
DELCO REMY QY 5 K4A
DELCO REMY QY 6 G3
DELCO REMY QY 7 E3
HC-PARTS CA 1045 IR
HELLA 8EL 732 900-001
LUCAS ELECTRICAL LRB 166
LUCAS ELECTRICAL LRB00166
OPEL 1204146
OPEL 24439411
OPEL 6204063
OPEL 6204145
OPEL 6204152
OPEL 90356665
OPEL 90356897
OPEL 90443929
OPEL 90443931
OPEL 90540890
OPEL 90542981
OPEL 90566565
OPEL 9201491
OPEL 93175816
OPEL 93175964
OPEL 9512501
VALEO 437 213
VALEO A1 3V I3 12
VAUXHALL 90443931
VAUXHALL 90542981
VAUXHALL 9201491
VAUXHALL R1530053

Felhasználható:

GyártóModellMotorméret CcmTípusÉvjáratMotorkódAlvázkódLóerő
OPEL ASTRA F 1389 1.4 91- 1991.09 - 1993.09 14 NV 51_, 52_ 75
OPEL ASTRA F 1389 1.4 91- 1991.09 - 1993.09 14 NV 53_, 54_, 58_, 59_ 75
OPEL ASTRA F 1389 1.4 91- 1991.09 - 1993.09 14 NV 56_, 57_ 75
OPEL ASTRA F 1389 1.4 92- 1992.09 - 1998.01 14 SE 51_, 52_ 82
OPEL ASTRA F 1389 1.4 92- 1992.09 - 1998.01 14 SE 53_, 54_, 58_, 59_ 82
OPEL ASTRA F 1389 1.4 92- 1992.09 - 1998.09 14 SE 56_, 57_ 82
OPEL ASTRA F 1389 1.4 i 16V 96- 1996.01 - 1998.01 X 14 XE 53_, 54_, 58_, 59_ 90
OPEL ASTRA F 1389 1.4 i 16V 96- 1996.01 - 2001.03 X 14 XE 53_B 90
OPEL ASTRA F 1389 1.4 i 16V 96- 1996.02 - 1998.01 X 14 XE 51_, 52_ 90
OPEL ASTRA F 1389 1.4 i 16V 96- 1996.02 - 1998.09 X 14 XE 56_, 57_ 90
OPEL ASTRA F 1389 1.4 i 91- 1991.09 - 1998.01 C 14 NZ 51_, 52_ 60
OPEL ASTRA F 1389 1.4 i 91- 1991.09 - 1998.09 C 14 NZ, X 14 NZ 56_, 57_ 60
OPEL ASTRA F 1389 1.4 i 91- 1991.10 - 1999.01 C 14 NZ 55_ 60
OPEL ASTRA F 1389 1.4 i 92- 1992.03 - 1998.01 C 14 NZ 53_, 54_, 58_, 59_ 60
OPEL ASTRA F 1389 1.4 Si 92- 1992.03 - 1998.01 C 14 SE 51_, 52_ 82
OPEL ASTRA F 1389 1.4 Si 92- 1992.03 - 1998.01 C 14 SE 53_, 54_, 58_, 59_ 82
OPEL ASTRA F 1389 1.4 Si 92- 1992.03 - 1998.09 C 14 SE 56_, 57_ 82
OPEL ASTRA F 1389 1.4 Si 93- 1993.05 - 2001.03 C 14 SE 53_B 82
OPEL ASTRA F 1598 1.6 95- 1995.09 - 1998.01 16 LZ2, 16 NZR 51_, 52_ 75
OPEL ASTRA F 1598 1.6 95- 1995.09 - 1998.01 16 LZ2, 16 NZR 53_, 54_, 58_, 59_ 75
OPEL ASTRA F 1598 1.6 95- 1995.09 - 1998.09 16 LZ2, 16 NZR 56_, 57_ 75
OPEL ASTRA F 1598 1.6 i 16V 94- 1994.08 - 1998.01 X 16 XEL 51_, 52_ 100
OPEL ASTRA F 1598 1.6 i 16V 94- 1994.08 - 1998.01 X 16 XEL 53_, 54_, 58_, 59_ 100
OPEL ASTRA F 1598 1.6 i 16V 94- 1994.08 - 1998.03 X 16 XEL 55_ 100
OPEL ASTRA F 1598 1.6 i 16V 94- 1994.08 - 1998.09 X 16 XEL 56_, 57_ 100
OPEL ASTRA F 1598 1.6 i 91- 1991.09 - 1998.01 C 16 NZ, X 16 SZR 51_, 52_ 75
OPEL ASTRA F 1598 1.6 i 91- 1991.09 - 1998.01 C 16 NZ, X 16 SZR 53_, 54_, 58_, 59_ 75
OPEL ASTRA F 1598 1.6 i 91- 1991.10 - 1993.04 C 16 NZ 55_ 75
OPEL ASTRA F 1598 1.6 i 92- 1992.03 - 1998.09 C 16 NZ, X 16 SZR 56_, 57_ 75
OPEL ASTRA F 1598 1.6 i 93- 1993.02 - 1996.07 X 16 SZ 55_ 71
OPEL ASTRA F 1598 1.6 i 93- 1993.03 - 1996.08 X 16 SZ 53_B 71
OPEL ASTRA F 1598 1.6 i 93- 1993.05 - 1996.07 X 16 SZ 51_, 52_ 71
OPEL ASTRA F 1598 1.6 i 93- 1993.05 - 1996.07 X 16 SZ 53_, 54_, 58_, 59_ 71
OPEL ASTRA F 1598 1.6 i 93- 1993.05 - 1996.07 X 16 SZ 56_, 57_ 71
OPEL ASTRA F 1598 1.6 i 96- 1996.01 - 2001.03 X 16 SZR 53_B 75
OPEL ASTRA F 1598 1.6 Si 92- 1992.03 - 1994.12 C 16 SE 51_, 52_ 100
OPEL ASTRA F 1598 1.6 Si 92- 1992.03 - 1994.12 C 16 SE 53_, 54_, 58_, 59_ 100
OPEL ASTRA F 1598 1.6 Si 92- 1992.05 - 1994.12 C 16 SE 56_, 57_ 100
OPEL ASTRA F 1700 1.7 TD 94- 1994.08 - 1999.01 X 17 DTL 55_ 68
OPEL ASTRA F 1700 1.7 TD 94- 1994.11 - 1998.01 X 17 DTL 51_, 52_ 68
OPEL ASTRA F 1700 1.7 TD 94- 1994.11 - 1998.01 X 17 DTL 53_, 54_, 58_, 59_ 68
OPEL ASTRA F 1700 1.7 TD 94- 1994.11 - 1998.09 X 17 DTL 56_, 57_ 68
OPEL ASTRA F 1796 1.8 i 16V 95- 1995.09 - 1996.09 18 SE 56_, 57_ 112
OPEL ASTRA F 1796 1.8 i 16V 95- 1995.09 - 1997.08 C 18 SEL 56_, 57_ 116
OPEL ASTRA F 1796 1.8 i 91- 1991.09 - 1998.01 C 18 NZ 51_, 52_ 90
OPEL ASTRA F 1796 1.8 i 91- 1991.09 - 1998.01 C 18 NZ 53_, 54_, 58_, 59_ 90
OPEL ASTRA F 1796 1.8 i 92- 1992.03 - 1998.09 C 18 NZ 56_, 57_ 90
OPEL ASTRA F 1799 1.8 i 16V 93- 1993.06 - 1994.08 C 18 XE 53_, 54_, 58_, 59_ 125
OPEL ASTRA F 1799 1.8 i 16V 93- 1993.06 - 1994.10 C 18 XE 56_, 57_ 125
OPEL ASTRA F 1799 1.8 i 16V 93- 1993.06 - 1998.01 C 18 XE 51_, 52_ 125
OPEL ASTRA F 1799 1.8 i 16V 94- 1994.07 - 1998.01 C 18 XEL, X 18 XE 51_, 52_ 116
OPEL ASTRA F 1799 1.8 i 16V 94- 1994.09 - 1998.01 C 18 XEL, X 18 XE 53_, 54_, 58_, 59_ 116
OPEL ASTRA F 1799 1.8 i 16V 94- 1994.11 - 1998.09 C 18 XEL, X 18 XE 56_, 57_ 116
OPEL ASTRA F 1799 1.8 i 16V 94- 1994.11 - 2001.03 C 18 XEL, X 18 XE 53_B 116
OPEL ASTRA F 1998 2.0 GSI 16V 91- 1991.09 - 1998.01 C 20 XE 53_, 54_, 58_, 59_ 150
OPEL ASTRA F 1998 2.0 i 16V 93- 1993.03 - 1998.01 C 20 XE 51_, 52_ 150
OPEL ASTRA F 1998 2.0 i 16V 95- 1995.02 - 1998.01 X 20 XEV 51_, 52_ 136
OPEL ASTRA F 1998 2.0 i 16V 95- 1995.02 - 1998.01 X 20 XEV 53_, 54_, 58_, 59_ 136
OPEL ASTRA F 1998 2.0 i 16V 95- 1995.02 - 1998.09 X 20 XEV 56_, 57_ 136
OPEL ASTRA F 1998 2.0 i 91- 1991.09 - 1994.07 C 20 NE 51_, 52_ 115
OPEL ASTRA F 1998 2.0 i 91- 1991.09 - 1998.01 C 20 NE 53_, 54_, 58_, 59_ 115
OPEL ASTRA F 1998 2.0 i 92- 1992.03 - 1998.09 C 20 NE 56_, 57_ 115
OPEL ASTRA F 1998 2.0 i 93- 1993.03 - 1994.10 C 20 NE 53_B 115
OPEL CALIBRA 1998 2.0 i 16V 4x4 90- 1990.06 - 1994.02 C 20 XE 85_ 150
OPEL CALIBRA 1998 2.0 i 16V 4x4 94- 1994.02 - 1997.07 X 20 XEV 85_ 136
OPEL CALIBRA 1998 2.0 i 16V 90- 1990.06 - 1994.02 C 20 XE 85_ 150
OPEL CALIBRA 1998 2.0 i 16V 94- 1994.02 - 1997.07 X 20 XEV 85_ 136
OPEL CALIBRA 1998 2.0 i 4x4 90- 1990.06 - 1997.07 C 20 NE 85_ 115
OPEL CALIBRA 1998 2.0 i 90- 1990.06 - 1997.07 C 20 NE 85_ 115
OPEL CALIBRA 1998 2.0 i Turbo 4x4 92- 1992.03 - 1997.07 C 20 LET 85_ 204
OPEL FRONTERA 2198 2.2 i (54MWL4) 95- 1995.03 - 1998.10 X 22 XE 5_MWL4 136
OPEL OMEGA 1998 2.0 16V 94- 1994.03 - 1999.09 X 20 XEV 21_, 22_, 23_ 136
OPEL OMEGA 1998 2.0 16V 94- 1994.03 - 1999.09 X 20 XEV 25_, 26_, 27_ 136
OPEL OMEGA 1998 2.0 94- 1994.03 - 1999.09 X 20 SE 21_, 22_, 23_ 116
OPEL OMEGA 1998 2.0 94- 1994.03 - 1999.09 X 20 SE 25_, 26_, 27_ 116
OPEL OMEGA 1998 2.0 94- 1994.03 - 2000.12 20 SE 25_, 26_, 27_ 115
OPEL OMEGA 2198 2.2 16V 99- 1999.09 - 2003.07 Y 22 XE, Z 22 XE 21_, 22_, 23_ 144
OPEL OMEGA 2198 2.2 16V 99- 1999.09 - 2003.07 Y 22 XE, Z 22 XE 25_, 26_, 27_ 144
OPEL VECTRA 1598 1.6 92- 1992.08 - 1993.07 C 16 LZ2 86_, 87_ 69
OPEL VECTRA 1598 1.6 i 16V 95- 1995.10 - 2002.04 X 16 XEL, Y 16 XE, Z 16 XE 36_ 100
OPEL VECTRA 1598 1.6 i 16V 95- 1995.10 - 2002.07 X 16 XEL, Y 16 XE, Z 16 XE 38_ 101
OPEL VECTRA 1598 1.6 i 16V 96- 1996.11 - 2002.07 X 16 XEL, Y 16 XE, Z 16 XE 31_ 100
OPEL VECTRA 1598 1.6 i 93- 1993.09 - 1995.11 16 LZ2 88_, 89_ 75
OPEL VECTRA 1598 1.6 i 93- 1993.09 - 1995.11 16 LZ2, C 16 LZ2 86_, 87_ 75
OPEL VECTRA 1598 1.6 i 95- 1995.10 - 2002.04 X 16 SZR 36_ 75
OPEL VECTRA 1598 1.6 i 95- 1995.10 - 2003.07 X 16 SZR 38_ 75
OPEL VECTRA 1598 1.6 i 96- 1996.11 - 2000.06 X 16 SZR 31_ 75
OPEL VECTRA 1598 1.6 i Kat 88- 1988.09 - 1995.11 C 16 NZ, C 16 NZ2 88_, 89_ 75
OPEL VECTRA 1796 1.8 i 16V 00- 2000.09 - 2002.04 Z 18 XE 36_ 125
OPEL VECTRA 1796 1.8 i 16V 00- 2000.09 - 2003.07 Z 18 XE 31_ 125
OPEL VECTRA 1796 1.8 i 16V 00- 2000.09 - 2003.07 Z 18 XE 38_ 125
OPEL VECTRA 1796 1.8 i 16V 95- 1995.10 - 2000.09 X 18 XE1, Z 18 XEL 36_ 115
OPEL VECTRA 1796 1.8 i 16V 95- 1995.10 - 2000.09 X 18 XE1, Z 18 XEL 38_ 116
OPEL VECTRA 1796 1.8 i 16V 96- 1996.11 - 2000.09 X 18 XE1, Z 18 XEL 31_ 115
OPEL VECTRA 1799 1.8 i 16V 95- 1995.10 - 2000.09 X 18 XE 36_ 115
OPEL VECTRA 1799 1.8 i 16V 95- 1995.10 - 2000.09 X 18 XE 38_ 116
OPEL VECTRA 1799 1.8 i 16V 96- 1996.11 - 2000.09 X 18 XE 31_ 115
OPEL VECTRA 1998 2.0 88- 1988.04 - 1989.09 C 20 NEF 88_, 89_ 100
OPEL VECTRA 1998 2.0 88- 1988.09 - 1989.09 C 20 NEF 86_, 87_ 100
OPEL VECTRA 1998 2.0 i 16V 4x4 94- 1994.06 - 1995.11 X 20 XEV 86_, 87_ 136
OPEL VECTRA 1998 2.0 i 16V 89- 1989.02 - 1990.10 20 XEJ 88_, 89_ 150
OPEL VECTRA 1998 2.0 i 16V 94- 1994.06 - 1995.11 X 20 XEV 86_, 87_ 136
OPEL VECTRA 1998 2.0 i 16V 94- 1994.06 - 1995.11 X 20 XEV 88_, 89_ 136
OPEL VECTRA 1998 2.0 i 16V 95- 1995.10 - 2000.09 C 20 SEL, X 20 XEV 36_ 136
OPEL VECTRA 1998 2.0 i 16V 95- 1995.10 - 2000.09 C 20 SEL, X 20 XEV 38_ 136
OPEL VECTRA 1998 2.0 i 16V 96- 1996.11 - 2000.09 C 20 SEL, X 20 XEV 31_ 136
OPEL VECTRA 1998 2.0 i 16V Kat 90- 1990.02 - 1995.11 C 20 XE 88_, 89_ 150
OPEL VECTRA 1998 2.0 i 4x4 89- 1989.01 - 1990.10 20 NE 86_, 87_ 115
OPEL VECTRA 1998 2.0 i 4x4 Kat 89- 1989.01 - 1995.11 C 20 NE 86_, 87_ 116
OPEL VECTRA 1998 2.0 i 88- 1988.09 - 1990.10 20 NE 86_, 87_ 115
OPEL VECTRA 1998 2.0 i 88- 1988.09 - 1990.10 20 NE 88_, 89_ 115
OPEL VECTRA 1998 2.0 i Kat 88- 1988.09 - 1995.11 C 20 NE 86_, 87_ 116
OPEL VECTRA 1998 2.0 i Kat 88- 1988.09 - 1995.11 C 20 NE 88_, 89_ 116
OPEL VECTRA 1998 2.0 i Turbo 4x4 94- 1994.06 - 1995.11 C 20 LET 86_, 87_ 204
OPEL VECTRA 1998 2000 16V 4x4 89- 1989.01 - 1990.10 20 XEJ 86_, 87_ 150
OPEL VECTRA 1998 2000/GT 16V 4x4 Kat 90- 1990.02 - 1995.11 C 20 XE 86_, 87_ 150
OPEL VECTRA 1998 2000/GT 16V 89- 1989.01 - 1994.06 20 XEJ 86_, 87_ 150
OPEL VECTRA 1998 2000/GT 16V Kat 90- 1990.02 - 1995.11 C 20 XE 86_, 87_ 150

A szállítás ingyenes, ha egyszerre legalább 99 000 Ft értékben vásárol az eladótól!
Szállítás és fizetés módja Szállítási alapdíj Átadási helyek    
Más futárszolgálat előre utalással 1000 Ft/db      
Más futárszolgálat utánvéttel 1800 Ft/db      
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest XXII. kerület    
Garancia: 1 év
További információk a termék szállításával kapcsolatban:
A szállítási költség változhat a termék értékétől és súlyától, méretétől függően. Az összes termékünkhöz egy átlag szállítási költséget adtunk meg! REGISZTRÁCIÓ NÉLKÜLI VÁSÁRLÁST CSAK ELŐRE UTALÁS UTÁN TELJESÍTÜNK!

Kérdések (az eladóhoz intézett kérdések és válaszok itt jelennek meg)

Még nem érkezett kérdés. Kérdezni a vásárlás előtt a legjobb.

Vásárlás - Opel Astra F Calibra Vectra Omega BOSCH Generátor

FIX
ár
38 500 Ft
Vedd meg most egyszerűen, néhány kattintással, még regisztrálnod sem kell!
Áru mennyisége:
1 db
Az aukció kezdete:
2016.12.01. 17:27:14
Az aukció vége:
2016.12.22. 17:27:14 - Frissíts!
Kapcsolódó top 10 keresés és márka